Home
Wedstrijdzaken
Wedstrijdzaken
Wedstrijd programma
Uitslagen
Afgelastingen
Trainingsschema
Toernooien
Veldindeling
Wedstrijdverslagen
Teams
Senioren Heren
1 - zaterdag
2 - zaterdag
2 - zondag
3 - zondag
3 - zaterdag
4 - zaterdag
4 - zondag
5 - zaterdag
6 - zaterdag
Senioren Dames
1 - vrouwen zaterdag
2 - vrouwen zaterdag
3 - vrouwen zaterdag
Onder 23
JO23-1
Jeugd onder 19
JO19-1
JO19-2
Jeugd onder 17
JO17-1
MO17-1
JO17-2
JO17-3
Jeugd onder 15
JO15-1
MO15-1
JO15-2
MO15-2
JO15-3
Jeugd onder 14
JO14-1
JO14-2
Jeugd onder 13
JO13-1
MO13-1
JO13-2
MO13-2
JO13-3
Jeugd onder 12
JO12-1
JO12-2
JO12-3
JO12-4
Jeugd onder 11
JO11-1
MO11-1
JO11-2
JO11-3
JO11-4
Jeugd onder 10
JO10-1
JO10-2
JO10-3
JO10-4
Jeugd onder 9
JO9-1
MO9-1
JO9-2
JO9-3
JO9-4
JO9-5
Jeugd onder 8
JO8-1
JO8-2
JO8-3
JO8-4
Jeugd onder 7
JO7-1
MO7-1
JO7-2
JO7-3
G-voetbal
Mini Sports
35+
35+1
35+2
35+3
35+4
Veteranen
Veterinnen
Activiteiten
Activiteiten
Mini Champions League
Jeugdweekend kEMMp
Sportthema Avonden
Sponsors & Supporters
Clubinfo
Clubinfo
E.M.M.'21, even voorstellen
Geschiedenis
Lidmaatschap
Inschrijven
Contributie
Overschrijven
Uitschrijven
FAQ nieuwe leden
Kleding
Kleding bestellen
Kleding omruilen
FAQ Kleding
Junioren reglement
Senioren reglement
Wasvoorschrift
Reglementen
Algemene gedragsregels
Conflictbeheersing
Huishoudelijk reglement
Privacyverklaring
Rode en gele kaarten
Stage
Lief en Leed
Vrijwilligers
Aannamebeleid
Verplichte ondersteuning
Vacatures
Visie en Missie
Veilig Sporten
AED
Antipestprotocol
VOG
Vertrouwenspersoon
Contact
Contact
Adres & Route
Bestuur
Jeugd Commissie
Technisch Hart
Trainers
Wedstrijdsecretariaat
Medische staf
Accommodatie Commissie
Communicatie, PR & ICT
Sponsor Commissie
Kantine Commissie
Ledenadministratie
Veilig Sporten Commissie
Vrijwilligers Commissie
Activiteiten Commissie
Home
Wedstrijdzaken
+
Wedstrijdzaken
Wedstrijd programma
Uitslagen
Afgelastingen
Trainingsschema
Toernooien
Veldindeling
Wedstrijdverslagen
Teams
+
Senioren Heren
+
1 - zaterdag
2 - zaterdag
2 - zondag
3 - zondag
3 - zaterdag
4 - zaterdag
4 - zondag
5 - zaterdag
6 - zaterdag
Senioren Dames
+
1 - vrouwen zaterdag
2 - vrouwen zaterdag
3 - vrouwen zaterdag
Onder 23
+
JO23-1
Jeugd onder 19
+
Jeugd onder 19
JO19-1
JO19-2
Jeugd onder 17
+
Jeugd onder 17
JO17-1
MO17-1
JO17-2
JO17-3
Jeugd onder 15
+
Jeugd onder 15
JO15-1
MO15-1
JO15-2
MO15-2
JO15-3
Jeugd onder 14
+
JO14-1
JO14-2
Jeugd onder 13
+
Jeugd onder 13
JO13-1
MO13-1
JO13-2
MO13-2
JO13-3
Jeugd onder 12
+
JO12-1
JO12-2
JO12-3
JO12-4
Jeugd onder 11
+
Jeugd onder 11
JO11-1
MO11-1
JO11-2
JO11-3
JO11-4
Jeugd onder 10
+
JO10-1
JO10-2
JO10-3
JO10-4
Jeugd onder 9
+
Jeugd onder 9
JO9-1
MO9-1
JO9-2
JO9-3
JO9-4
JO9-5
Jeugd onder 8
+
JO8-1
JO8-2
JO8-3
JO8-4
Jeugd onder 7
+
JO7-1
MO7-1
JO7-2
JO7-3
G-voetbal
Mini Sports
35+
+
35+
35+1
35+2
35+3
35+4
Veteranen
Veterinnen
Activiteiten
+
Activiteiten
Mini Champions League
Jeugdweekend kEMMp
Sportthema Avonden
Sponsors & Supporters
Clubinfo
+
Clubinfo
E.M.M.'21, even voorstellen
+
E.M.M.'21, even voorstellen
Geschiedenis
Lidmaatschap
+
Lidmaatschap
Inschrijven
Contributie
Overschrijven
Uitschrijven
FAQ nieuwe leden
Kleding
+
Kleding
Kleding bestellen
Kleding omruilen
FAQ Kleding
Junioren reglement
Senioren reglement
Wasvoorschrift
Reglementen
+
Reglementen
Algemene gedragsregels
Conflictbeheersing
Huishoudelijk reglement
Privacyverklaring
Rode en gele kaarten
Stage
Lief en Leed
Vrijwilligers
+
Vrijwilligers
Aannamebeleid
Verplichte ondersteuning
Vacatures
Visie en Missie
Veilig Sporten
+
Veilig Sporten
AED
Antipestprotocol
VOG
Vertrouwenspersoon
Contact
+
Contact
Adres & Route
Bestuur
Jeugd Commissie
Technisch Hart
+
Technisch Hart
Trainers
Wedstrijdsecretariaat
Medische staf
Accommodatie Commissie
Communicatie, PR & ICT
Sponsor Commissie
Kantine Commissie
Ledenadministratie
Veilig Sporten Commissie
Vrijwilligers Commissie
Activiteiten Commissie
Uitslagen
Wedstrijddatum
Wedstrijd
Uitslag
Details
di 05-03-2024
EMM'21 MO13-1 - Atletico Club Amsterdam MO13-1
0 - 6
do 07-03-2024
EMM'21 MO15-2 - Graaf W II VAC MO15-2
2 - 1
vr 08-03-2024
EMM'21 35+1 - FC Oegstgeest 35+3
0 - 3
vr 08-03-2024
Quick Boys 35+3 - EMM'21 35+1
1 - 3
vr 08-03-2024
EMM'21 35+1 - DoCoS 35+1
2 - 1
vr 08-03-2024
Alphense Boys 35+1 - EMM'21 35+1
0 - 1
vr 08-03-2024
Voorschoten`97 35+2 - EMM'21 35+2
1 - 1
vr 08-03-2024
EMM'21 35+2 - Quick Boys 35+5
1 - 1
vr 08-03-2024
Kagia 35+1 - EMM'21 35+2
4 - 1
vr 08-03-2024
EMM'21 35+2 - Valken'68 35+1
1 - 0
vr 08-03-2024
EMM'21 35+3 - MMO 35+1
2 - 1
vr 08-03-2024
Quick Boys 35+1 - EMM'21 35+3
6 - 2
vr 08-03-2024
EMM'21 35+3 - Voorschoten`97 35+1
0 - 1
vr 08-03-2024
Katwijk 35+1 - EMM'21 35+3
0 - 1
vr 08-03-2024
EMM'21 35+4 - UVS 35+1
3 - 0
vr 08-03-2024
Katwijk 35+2 - EMM'21 35+4
1 - 0
vr 08-03-2024
EMM'21 35+4 - FC Oegstgeest 35+1
2 - 0
za 09-03-2024
EMM'21 1 - Kagia 1
2 - 0
za 09-03-2024
EMM'21 2 - Ter Leede 3
1 - 2
za 09-03-2024
Rijnvogels, fc 5 - EMM'21 3
2 - 8
za 09-03-2024
Ter Leede 7 - EMM'21 4
3 - 1
za 09-03-2024
EMM'21 5 - FC Lisse 12
2 - 0
za 09-03-2024
EMM'21 6 - ARC 13
1 - 5
za 09-03-2024
EMM'21 O23-1 - Hillegom sv O23-1
5 - 1
za 09-03-2024
EMM'21 JO19-1 - Abcoude fc JO19-1
3 - 1
za 09-03-2024
Voorschoten`97 JO19-2 - EMM'21 JO19-2
1 - 3
za 09-03-2024
Alphia JO17-1 - EMM'21 JO17-1
2 - 7
za 09-03-2024
EMM'21 JO17-2 - Hillegom sv JO17-2
7 - 3
za 09-03-2024
EMM'21 JO17-3 - BSC '68 JO17-2
0 - 0
za 09-03-2024
Voorschoten`97 JO15-1 - EMM'21 JO15-1
9 - 0
za 09-03-2024
EMM'21 JO15-2 - Foreholte JO15-2JM
2 - 4
za 09-03-2024
EMM '21 JO14-2 - Olympia JO14-1
1 - 2
za 09-03-2024
EMM, JO13-1JM - VVSB JO13-1
1 - 3
za 09-03-2024
EMM, JO13-2JM - Koudekerk JO13-1
1 - 6
za 09-03-2024
Blauw-Zwart JO13-3 - EMM'21 JO13-3
3 - 0
za 09-03-2024
EMM'21 JO12-1 - Alphense Boys JO12-1
0 - 10
za 09-03-2024
Valken'68 JO12-3 - EMM'21 JO12-2
0 - 3
za 09-03-2024
Siveo '60 JO12-2 - EMM'21 JO12-3
5 - 1
za 09-03-2024
EMM'21 JO12-4 - S.V. Kickers '69 JO12-2
1 - 3
za 09-03-2024
EMM'21 JO11-1 - Katwijk JO11-1
0 - 7
za 09-03-2024
EMM JO11-2JM - Van Nispen JO11-1JM
5 - 2
za 09-03-2024
MMO JO11-1 - EMM'21 JO11-3
15 - 0
za 09-03-2024
Zevenhoven JO11-2 - EMM'21 JO11-4
6 - 1
za 09-03-2024
Ter Leede VR3 - EMM'21 VR1
1 - 0
za 09-03-2024
Alphia VR1 - EMM'21 VR3
0 - 2
za 09-03-2024
EMM'21 MO17-1 - Nicolaas Boys MO17-1
3 - 1
za 09-03-2024
EMM'21 MO15-1 - Quick Boys MO15-4
3 - 2
za 09-03-2024
RKDEO MO15-1 - EMM'21 MO15-2
3 - 1
za 09-03-2024
EMM'21 MO13-1 - DEM (RKVV) MO13-1
0 - 6
za 09-03-2024
Altior MO13-1 - EMM'21 MO13-2
2 - 4
za 09-03-2024
RVC '33 MO11-2 - EMM'21 MO11-1
2 - 3
zo 10-03-2024
KDO sv 5 - EMM'21 3
4 - 2
zo 10-03-2024
KDO sv 7 - EMM'21 4
1 - 4
di 12-03-2024
EMM'21 JO17-1 - RCL JO17-2
4 - 1
za 16-03-2024
VUC 1 - EMM'21 1
5 - 4
za 16-03-2024
ASC 2 - EMM'21 2
1 - 5
za 16-03-2024
EMM'21 4 - Voorschoten`97 7
5 - 1
za 16-03-2024
Bernardus 3 - EMM'21 5
1 - 3
za 16-03-2024
Alphia 4 - EMM'21 6
5 - 1
za 16-03-2024
HVV O23-1 - EMM'21 O23-1
0 - 2
za 16-03-2024
EMM'21 JO19-1 - FC Aalsmeer JO19-1
3 - 3
za 16-03-2024
EMM'21 JO19-2 - Koudekerk JO19-1
1 - 4
za 16-03-2024
EMM'21 JO17-1 - Ter Leede JO17-1
8 - 0
za 16-03-2024
SJZ JO17-2JM - EMM'21 JO17-3
3 - 2
za 16-03-2024
EMM'21 JO15-1 - Nootdorp JO15-1
0 - 2
za 16-03-2024
Blauw-Zwart JO15-2 - EMM'21 JO15-2
2 - 3
za 16-03-2024
VVSB JO14-1 - EMM'21 JO14-1
0 - 1
za 16-03-2024
VV Haastrecht JO14-1 - EMM '21 JO14-2
0 - 4
za 16-03-2024
DoCoS JO13-1 - EMM, JO13-1JM
2 - 0
za 16-03-2024
Jodan Boys, de JO13-3 - EMM, JO13-2JM
2 - 0
za 16-03-2024
EMM'21 JO13-3 - Katwijk JO13-7
2 - 2
za 16-03-2024
SJC, JO12-1JM - EMM'21 JO12-1
9 - 1
za 16-03-2024
EMM'21 JO12-2 - Meerburg JO12-2
2 - 1
za 16-03-2024
EMM'21 JO12-3 - TAVV MO12-1
4 - 1
za 16-03-2024
RCL JO12-5 - EMM'21 JO12-4
7 - 2
za 16-03-2024
EMM'21 JO11-3 - Koudekerk JO11-1
1 - 6
za 16-03-2024
EMM'21 JO11-4 - Hazerswoudse Boys JO11-4
0 - 2
za 16-03-2024
EMM'21 VR1 - Rijnvogels, fc VR2
0 - 3
za 16-03-2024
Meerburg VR1 - EMM'21 VR2
6 - 0
za 16-03-2024
TAVV MO17-1 - EMM'21 MO17-1
2 - 1
za 16-03-2024
Altior MO15-1 - EMM'21 MO15-1
1 - 1
za 16-03-2024
EMM'21 MO15-2 - FC Oegstgeest MO15-3
0 - 0
za 16-03-2024
SVA MO13-1 - EMM'21 MO13-1
0 - 1
zo 17-03-2024
EMM'21 2 - Wippolder 2
1 - 4
zo 17-03-2024
EMM'21 3 - Nicolaas Boys 4
2 - 0