Lisse E14 DOSR E5 1-11 Za 22 okt
Lisse E14 DOSR E5 1 – 11
Zo de laatste Bekerwedstrijd. Bij een gelijkspel of winst konden we 3e worden. Iedereen was er weer, ook Max, terwijl die door een hoofdwond niet mocht sporten, maar hij kwam support geven. Heel goed. Derk ging de 1e helft op doel en de andere jongens op de voor hun bekende posities. Nadat een fikse regenbui gepasseerd was konden we beginnen. De eerst 10 minuten bleek Lisse best wel te kunnen voetballen, ook al hadden ze alle wedstrijden verloren. Onze jongens lijken altijd een opstartfase nodig te hebben, is niet erg, maar hierna ging het beter lopen. Er werd beter over gespeeld en gekeken. De verdediging gaf geen kans meer weg en hierdoor scoorde Brett de 1e goal. De jongens speelden meer over en Danny scoorde de 2e en de 3e, Luca de 4e. Na rust ging Mats op doel en kon Luuk na een lange en snelle spurt de 5e inschieten. Derk wilde ook nog graag scoren en nam de 5e en 6e goal voor z’n rekening. Lisse scoorde vanuit een vrije trap een mooie tegengoal, maar onze jongens gingen door, Danny scoorde de 7e en de 8e en Luca de 9e. Soms ging de bal via de paal en laat er niet in, maar Brett scoorde de 10e. Na de aftrap werd de bal snel afgepakt en na veel en snel overspel kom Derk de 11-1 inschieten. Zo de wedstrijd zat erop en ook de Bekercompetitie.
Eindresultaat: We hebben 5 x gewonnen en 2 x verloren. We zijn 3e geworden met evenveel punten als nummer 2, alleen wij hebben minder doelpunten gescoord. Al met al een goed resultaat jongens, gefeliciteerd hiermee! Afgelopen zaterdag hebben we nog gezellig met de E4 getraind en gevoetbald.
Competitie begint: Dus we zijn klaar voor de echte Competitie. We zitten in een poule van 10 teams en spelen uit en thuis tegen elkaar. De eerste wedstrijd is a.s. zaterdag 29 oktober: Uit om 9 uur bij Nieuwkoop E8. De week erna, 5 nov spelen we thuis om 9 uur tegen hetzelfde Alkmania E4 team als in de Beker. En de week daarna, op 12 nov spelen we thuis om 9 uur tegen Bernardus E4, jawel ook hetzelfde team als waar we net van verloren hebben met 2-1 in de Bekercompetitie, revanche dus!
Advies: Tijdens de trainingen dus goed opletten, goed meedoen en vooral luisteren naar de trainers! Zij maken jullie betere voetballers! Groeten Ruud
Meer verslagen
- Week 19
-
12/05DOSR E1 - Woerden E1 0 - 2
-
12/05DOSR D2 - Alphense Boys D5 1 - 4
-
12/05DOSR E5 - NSV'46 E3 7 - 3
-
12/05MEERBURG E4 - DOSR E210 - 1
-
12/05Meerburg F2 - DOSR F14 - 3
-
12/05GHC D3 - DOSR D35 - 0
-
08/05Graaf Willem / VAC D1 - DOSR D10 - 0
- Week 18
-
06/05Foreholte F1 - DOSR F16 - 2
- Week 17
-
27/04DOSR 1 - Alkmania 1 - 1
-
26/04DOSR D1 - SV Nieuwkoop D1 1 - 0





