DOSR E6 kwam energie te kort Za 3 sep

Om half elf moesten we vertrekken naar UVS. Het was toen al lekker warm. We vertrokken met 7 spelers, dus zonder wissel.

De eerste helft begonnen we met Richard op doel, Tein, Tjerry, en Andy achterin en Laurence, Kaj en Luc voorin. We begonnen een beetje afwachtend en UVS ging direct in de aanval. Richard had al snel twee goede reddingen. Daarna een schot van UVS op de lat, daar hadden we dus geluk mee. Bij het eerste doelpunt had Richard eerst een goede redding, maar de tweede bal kon hij echt niet tegenhouden. Door een afstandsschot van UVS werd het 2-0. Ook waren er daarna een aantal goede aanvallen van ons team, via Luc en Laurence kwamen er ook kansen één daarvan belandde op de lat. Ondanks dat Richard heel veel goede reddingen verrichtte gingen we toch met 4-0 rusten.

Het was ondertussen heel warm en benauwd geworden op het nieuwe kunstgras, met heel veel rubber dus de jongens waren erg blij met de limonade en de rust. Omdat er geen wissel was moest iedereen ook de tweede helft weer aan de bak. Luc ging op doel en Richard speelde toen voorin. Onze jongens hadden duidelijk last van de warmte en na een paar doelpunten van UVS, lieten een aantal  jongens het koppie hangen. De uitslag werd daardoor uiteindelijk 14-0.

Jongens als jullie volgende week met z’n allen tot het einde jullie best blijven doen, gaat het vast beter! Bij de penalty’s scoorden we er 4 van de 7, ook had Luc een aantal goede reddingen.

Meer verslagen